Typ: ostatní
Mobilní aplikacemobilní aplikace - chcete být informování o aktualitách z našeho webu? Chcete mít k dispozici důležité informace z obce ve vašem chytrém telefonu?
Právě pro vás je určena naše nová mobilní aplikace V OBRAZE.

Aplikace vám přináší přehled aktualit z webu obce, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce.

Obecní úřad oznamuje, že v průběhu 1 až 2 dnů bude na webových stránkách obce zprovozněna mobilní aplikace do chytrých telefonů, kterou si mohou občané stáhnout. Aplikace upozorní občany vždy na nové zprávy na úřední desce.

Představujeme naši novou službu pro občany a návštevníky naší obce.

Chcete být informování o aktualitách z našeho webu? Chcete mít k dispozici důležité informace z obce ve vašem chytrém telefonu?

Právě pro vás je určena naše nová mobilní aplikace V OBRAZE.

Co lze sledovat?

• kalendář akcí
  • fotogalerie
  • aktuality
  • úřední desku

Co je potřeba k jejímu stažení?

• mít chytrý telefon s operačním systémem Android či iOS
  • přístup na internet
  • místo v úložišti telefonu cca 13 MB

Kde si aplikaci zdarma stáhnete ?

Mobilní aplikace - Apple storeMobilní aplikace - Google play

Více zde: www.online-team.cz/vobraze